K O S T A R Y K A

follow me on facebook..Optymistyczna strona z dobrymi wiadomościami..

HOTELE I PLAŻE DLA NUDYSTÓW W KOSTARYCE

12.XI.2016

Hotele dla nudystów
Copacabana Desire Hotel (Jacó)
Przyjmuje gości zarówno nudystów jak i takich którzy lubią też wersję odpoczynku w ubraniu. Posiada dwa baseny. W strefie dla nudystów znajduje się kolejny basen z dwoma brodzikami z jacuzzi.

Hotel Catalina (Hotel Desire Costa Rica) (Birri de Heredia)
Położony jest w górach. Posiada dwa baseny, w tym jeden dla nudystów, zewnętrzny brodzik z podgrzewaną wodą, teren z trasami wspinaczkowymi, kort tenisowy, stół do ping ponga, salę gimnastyczną i bibliotekę. Hotel przyjmuje jedynie dorosłych gości.

High Dreams (Naranjo)
Położony jest jedyne 20 km od międzynarodowego lotniska Juana Santamarii (SJO). Oferuje pokoje dla nudystów oraz gości szukających przygód seksualnych. Zameldowane pary mogą robić co im się podoba pod warunkiem, że nie będą ingerować w sprawy i swobodność innych gości. W hotelu znajdują się trzy pomieszczenia do masażu, spa, jacuzzi i sauna. Jest urządzana dyskoteka, działa solarium, a na tarasie znajduje się restauracja.

Club Mi Amor (Guapiles)
Położony jest na 4 ha w dżungli, godzinę i 20 minut drogi od stolicy. To jedyny hotel dla nudystów po tronie karaibskiej. Mogą go odwiedzać pary lub osoby solo nawet na zaledwie jeden dzień. W sobotnią noc w hotelu organizowane jest party.

Plaże dla nudystów:
Manuel Antonio (Quepos)
W północnej części plaży znajduje się mała parcela gdzie można opalać się bez stroju. W jej części zwanej Playa de Playos funkcjonuje miejsce spotkań gejów i lesbijek.

Playa Montezuma
Miejsce dla artystycznych dusz. Idealne dla wycieczkowiczów z plecakiem, surferów, muzycznych grajków. W sekcji plaży zwanej Playa Grande są sektory na rozpalanie ogniska i do przebywania nago.