K O S T A R Y K A

Facebook..Optymistyczna strona z dobrymi wiadomościami..

PERUWIAŃSKA LINIA Z LOTAMI DO KOSTARYKI25.V.2017

Latynoamerykańska linia lotnicza Latam ogłosiła inaugurację połączeń między kostarykańskim lotniskiem Juana Santamarii, a peruwiańskim stołecznym lotniskiem Jorge Cháveza. Mają być obsługiwane Airbusem A320 ze 180 pasażerami na pokładzie. Loty z Limy odbywać się będą o 13.20, a przylot nastąpi o 15.55. Wylot do Limy przewidywany jest na 16.45 (przylot 21.25).

Jak dotąd Kostaryka jest jedynym krajem Ameryki Środkowej do którego lata Latam. Jest to część kampanii Kostarykańskiego Instytutu Turystyki (ICT) by przyciągnąć do kraju nowych odwiedzających.

Ostatnio ogłoszono też powrót do Kostaryki (od X.2017 roku) bezpośrednich lotów KLM oraz zwiększenie częstotliwości połączeń Air France z dwóch do trzech tygodniowo w sezonie 2017-2018. Szwajcarska linia lotnicza Edelweiss planuje też rozpoczęcie lotów do Kostaryki z Zurichu.

Jednocześnie lokalna linia lotnicza Volaris Costa Rica ogłosiła, że w ciągu najbliższych 3 lat będzie obsługiwać loty do 25 portów lotniczych. Obecnie specjalizuje się w tanich lotach do m.in. Nikaragui, Gwatemali i Meksyku.
Artykuły o kostarykańskich bankach.

STRONA GŁÓWNA

WYDARZENIA Z KOSTARYKI OD 2012 ROKU

FELIETONY O KOSTARYCE

PONAD 1.000 WIADOMOŚCI Z KOSTARYKI PODZIELONYCH NA 160 GRUP TEMATYCZNYCH.

Rafał Cezary Piechociński

Kostaryka

połączenia