Fort Marian

KONTAKT
FB o Kostaryce

Fort Marian Fort Marian Fort Marian


Fort Marian


Fort Marian


Fort Marian


Fort Marian

 Kostarowce
BIERZCIE PRZYKŁAD Z SAMOCHODÓW
Kostarowce

Bierzcie przykład z samochodów

Fort Marian

To cacko na zdjęciu wie dobrze, że jest piękne. Lśni nowym lakierem i wzbudza zazdrość innych domowników zagrody. Niektórzy ludzie odżywają dopiero po 40-ce. Przez wcześniejsze lata bywa, że są tłem, szarością i wydaje im się, że są tacy zwyczajni. Tymczasem nagle coś się zmienia, dojrzałość robi swoje i z brzydkiego kaczątka taki człowiek robi się piękny, pewny siebie i życiowo mądry. Przestaje się ścigać z młodymi, akceptuje siwy włos i to, że jego karoseria staje się inna niż by chciał. Zdaje sobie sprawę, że ma siłę w doświadczeniu i dzięki temu może tak prowadzić swoje życie by już nie miało serpentynowych zakrętów. Nagle staje się bardziej świadomy swojego ciała i wartości. I gdy on widzi w sobie fajną, ładną osobę to i inni tak go odbierają.

Ten czerwony smok na zdjęciu ma piękny nowy makijaż, wypucowane listwy, wymienione opony, ale wcale nie chce udawać młodzika. Wciąż ma tę samą oryginalną kratownicę która już gdzieniegdzie jest zmęczona życiem, te same szyby przez które niejedno było już widać, te same niektóre podzespoły z którymi częściej niż kiedyś musi jeździć do warsztatu. A mimo to wygląda pięknie. Bo lubi siebie i ma dla kogo jeździć.

Pozdrawiamy dzisiaj wszystkich którzy boją się upływającego czasu lub przekraczają magiczną czterdziestkę. Życzymy byście odkrywali w sobie pewność siebie i byście mieli dla kogo żyć. Nawet jeśli teraz jest tak sobie to dobra informacja, bo po każdym dołku jest górka więc lepiej jak zaraz będzie górka niż odwrotnie ;-) Dobrego weekendu dla wszystkich!

KONTAKT

Fort Marian

samochody

kratownica

warsztat

Fort Marian

WYDARZENIA W POSZCZEGÓLNYCH KRAJACH

Kostaryka
Belize
Salwador
Honduras
Gwatemala
Panama
Nikaragua

Saint Lucia
Dominika
Dominikana

Gwinea Równikowa
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Gabon
Gwinea-Bissau

Bhutan

Wizy, bezpieczeństwo, szczepienia zwierząt, własnoć prywatna, pobyt stały, emigracja


ENCYKLOPEDIA KOSTARYKI
OD A PRZEZ Ł DO Ż

Geografia
Parki narodowe
Historia
Kalendarium
Ciekawostki
Fauna i flora
Miasta
Prowincje
Osobistości
Wydarzenia

WIADOMOŚCI TEMATYCZNE KRAJÓW

Kostaryka
Belize
Salwador
Honduras
Gwatemala
Panama
Nikaragua
Saint Lucia
Gwinea Równikowa
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Gabon
Gwinea-Bissau

 
© 1998-2017; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński