KONTAKT
follow me on facebook


http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

KOSTARYKOPOLIS
UFO KOSTARYKI

DO DZIENNIKARZY, BLOGERÓW I WIKIPEDYSTÓW

Uwaga. Strona ta jak i cały portal stanowi wynik pracy naukowej i składa się na czyjś dorobek. Informacje zbierane były latami w poszczególnych krajach i dlatego zabronione jest ich kopiowanie, przetwarzanie oraz pobieranie. Chyba, że napisze się o pozwolenie (dotyczy to m.in. dziennikarzy). Z danych mogą zaś korzystać studenci i uczniowie. Z powodu rozszabrowywania danych przez inne portale internetowe podstrona ta nie jest publiczna. Zastosowane zostały pułapki na plagiatorów. Nie zgadzam się też na ekspansywną działalność Wikipedii. Na bazie tej strony potworzonych zostało na niej wiele haseł o Kostaryce bez podawania źródła. Jej przedstawiciele szabrują polskie strony z danych zapoznając się z konkretnymi wątkami, a następnie po faktach charakterystycznych wyszukują je na zagranicznych portalach podając do nich link. Wiedzą, że w ten sposób nikt nie będzie ich ścigał. Ostrzegam, że jeśli dane z tej strony lub zagranicznych którym moje dane użyczam znajdą się na Wikipedii bez pytania, natychmiast będą wyciągane konsekwencje prawne.


Jak wszędzie na świecie, również i w Kostaryce zdarzały się obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Jak zawsze, jedni uznają je za złudzenie, inni za spisek, ale są i tacy, którzy wierzą w nie naprawdę. Kostaryka wsławiła się w świecie ufologów wydarzeniami (...)

Niestety ze względu na bezczelne kradzieże danych i informacji z tej strony bez podawania źródła, zmuszeni jesteśmy do zabezpieczania ich przez plagiatorami. Dalsze części tekstów na dane tematy wysyłamy tylko zainteresowanym osobom które zgłoszą się do nas na maila.

KONTAKT

 
© 1998-2017; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński