KONTAKT
follow me on facebook






http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

KOSTARYKOPOLIS
SAN ISIDRO DE EL GENERAL

DO DZIENNIKARZY, BLOGERÓW I WIKIPEDYSTÓW

Uwaga. Strona ta jak i cały portal stanowi wynik pracy naukowej i składa się na czyjś dorobek. Informacje zbierane były latami w poszczególnych krajach i dlatego zabronione jest ich kopiowanie, przetwarzanie oraz pobieranie. Chyba, że napisze się o pozwolenie (dotyczy to m.in. dziennikarzy). Z danych mogą zaś korzystać studenci i uczniowie. Z powodu rozszabrowywania danych przez inne portale internetowe podstrona ta nie jest publiczna. Zastosowane zostały pułapki na plagiatorów. Nie zgadzam się też na ekspansywną działalność Wikipedii. Na bazie tej strony potworzonych zostało na niej wiele haseł o Kostaryce bez podawania źródła. Jej przedstawiciele szabrują polskie strony z danych zapoznając się z konkretnymi wątkami, a następnie po faktach charakterystycznych wyszukują je na zagranicznych portalach podając do nich link. Wiedzą, że w ten sposób nikt nie będzie ich ścigał. Ostrzegam, że jeśli dane z tej strony lub zagranicznych którym moje dane użyczam znajdą się na Wikipedii bez pytania, natychmiast będą wyciągane konsekwencje prawne.


(41.000). Drugie miasto prowincji San Jose, zlokalizowane w dolinie El General, 35 kilometrów na południowy-wschód od stolicy. Otaczające go wzgórza porośnięte są przez plantacje drzewek pomarańczy, kawy i ananasów. Przez jego północno-wschodnią krawędź przechodzi Autostrada Panamerykańska. Przed wjazdem do miasta od strony San Jose, od 1980 roku ustawiony jest posąg Chrystusa (pod koniec 2004 roku rozgorzał o niego spór pomiędzy mieszkańcami, a właścicielami otwieranego tam kamieniołomu). Zlokalizowane w kompleksie kulturalnym Pereza Zeledona Południowe Muzeum Regionalne prezentuje przedmioty należące do pierwszych mieszkańców regionu Talamanca. Od 1954 roku miasto jest siedzibą diecezji. Najważniejsza świątynia-katedra wyróżnia się nowoczesną betonową konstrukcją. Pierwsi mieszkańcy osiedlili się tu około 100 lat temu. Utrzymywali się z uprawy ryżu, tropikalnych owoców, warzyw, kukurydzy, trzciny cukrowej. Hodowali bydło i świnie. W 1920 roku do miasta doprowadzono pierwszą drogę po której można było prowadzić obładowane towarem wozy na targ.

To opis hasła w wersji skróconej, bez korekty oraz z nieuaktualnionymi danymi. Wersja aktualna hasła tylko na zasadzie kontaktu z autorem. Obostrzenia na skutek wykradania danych i podpisywania ich fikcyjnymi źródłami.

KONTAKT

 
© 1998-2016; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński