KONTAKT
follow me on facebook


http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

NASI MISTRZOWIE CZYLI AKTORZY DRUGOPLANOWI

Nasi mistrzowie czyli aktorzy drugoplanowi

Dzisiaj wielki dzień. A bo dlatego, że nasz fortowy skarb ma dzisiaj swoje urodziny. Nie, nie czołg. Nie autobus i nie żaden inny pojazd. Mamy to szczęście, że prócz eksponatów w Forcie funkcjonują też ludzie którzy są na wagę złota. I jedną z takich osób jest Piotrek.

W Forcie specjalizuje się w warsztacie „obuwniczym” dla traktorów i innej maści wielkogabarytników. To mistrz okiełznywania koparek oraz lekarz pojazdów wszelakich. Gdy tylko jakiś zaniemoże natychmiast piszcząc toczy się do Piotrka po pomoc. Ten zaś wie na co każdy z podopiecznych najczęściej choruje i jaki lek najszybciej postawi go na koła.

To też mój mistrz, który nauczył mnie jeździć koparką, spawać, ciąć piłą tarczową i operować zgniatarką.

Gdyby rozdawali ordery za skromność to Piotrek miałby zwycięstwo zapewnione. Sam tych życzeń raczej nie przeczyta, ale niech inni wiedzą, że w Forcie jest ktoś taki jak on. A do tego dodać trzeba, że jest właścicielem najładniejszego niebieskiego samochodu na świecie ;-)

Wszystkiego najlepszego dla Piotrka, a dla zwiedzających Fort prośba by zawsze pamiętali, że za kulisami wielu przedsięwzięć są często niby anonimowi ludzie, którzy przyczyniają się do danego sukcesu.

KONTAKT

 
© 1998-2016; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński