KONTAKT
follow me on facebook


http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

TAFLE EDUKACYJNE

Tafle edukacyjne

Zbliża się wielkimi krokami nasz Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Militarnych. W Darłówku. ;-)

W zasadzie będzie się odbywał przez cały tydzień. Od poniedziałku (27.VI) do niedzieli (3.VII). Non stop będą działać bazar militarny oraz kuchnia wojskowa. Prezentowane będą pojazdy wojskowe zarówno te nowsze jak i zabytkowe.

30.VI (czwartek) o godzinie 11 przez okoliczne miejscowości przejedzie parada pojazdów militarnych. Prezentowany będzie dorobek Muzeum Wojska Polskiego z Kołobrzegu. Nagrodami dla publiczności będą przejażdżki wojskowymi maszynami oraz militarne gadżety.

Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi 1.VII (piątek) o godzinie 16. Będzie wybierany Mister Zlotu wśród uczestniczących w nim maszyn. O godzinie 14 będzie prezentacja grup rekonstrukcyjnych, klubów militarnych i ciężkiego sprzętu. Będzie też nocne Party Militarne i muzyka.

2.VII (sobota) na ulicy Kościuszki w Darłowie będzie kolejna parada wozów. O 16 przewidziana jest m.in. inscenizacja batalistyczna "Bitwa pod Lenino".

Mimo że w ten dzień nastąpi oficjalne zamknięcie zlotu, to jeszcze w niedzielę (3.VII) nadal czynny będzie bazar militarny, będą możliwości przejażdżek ciężkim sprzętem oraz funkcjonować będzie kuchnia wojskowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dla tych którzy nigdy wcześniej nie byli w tym miejscu zamieszczamy zdjęcie dojścia na plażę które jest kilkadziesiąt metrów od samego miejsca zlotu. Dla przyjezdnych z dalszych terenów Polski może to być ciekawe połączenie zlotu i odpoczynku na plaży. Idąc do niej można sobie poczytać i doedukować się o okolicznych „faunowych” mieszkańcach, bo przecież zlot odbywać się będzie na terenie gdzie normalnie królują nasi czworonożni, beznożni czy skrzydlaci przyjaciele ;-)

KONTAKT

 
© 1998-2016; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński