KONTAKT
follow me on facebook


Informacje ogólne
Del Este
Jaragua
Los Haitises
Concepcion de la Vega
La Isabela
Pico Isabel de Torres
Monte Cristi
J. Armando Bermudez
Jose del Carmen Ramirez
Isla Cabritos
Cueva de las Maravillas
El Choco/Las Cuevas de Cabarete
Sierra de Bahoruco
Juan_B_Perez_Rancier
Nalga de Maco


Spotkania i prezentacje

Prezentacje multimedialne o Kostaryce dla szkół, firm oraz grup indywidualnych. Ogólne oraz tematyczne na zamówienie. Zapytania lub rezerwacje prosimy kierować na adres
kostaryka1988@poczta.onet.pl


http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

PARK NARODOWY
J. ARMANDO BERMUDEZ

DO DZIENNIKARZY, BLOGERÓW I WŁAŚCICIELI STRON INTERNETOWYCH

Dziennikarzom (również radiowych) przypomina się o podawanie linku do strony. Tyczy się to także w dużej mierze wikipendystów, którzy potworzyli wiele haseł o Kostaryce na bazie tej strony bez podawania źródła. Z powodu rozszabrowywania danych przez inne portale internetowe podstrona ta nie jest publiczna. Jednocześnie przestrzega się przed nieskonsultowanym kopiowaniem informacji tu załączonych, ponieważ zastosowane zostały pułapki na plagiatorów (przekręcone daty, nazwy, ukryte podświetlenia).


[766 km]. Założony został w 1956 roku i był pierwszym parkiem narodowym w Dominikanie. Znajduje się w Kordylierze Centralnej i obejmuje najwyższy szczyt kraju Pico Duarte oraz inne La Pelona, Loma La Rucilla i Yaque. Zamieszkuje go ptak narodowy Dominikany – palmowiec [Cigua palmera]. W niektórych obszarach parku rejestrowane są temperatury do minus 5C. Stoki wzniesień porastane są przez lasy sosnowe. Wyróżnia się bardzo duża ilość storczyków.

KONTAKT

 
© 1998-2016; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński