KONTAKT
follow me on facebook


Informacje ogólne
Del Este
Jaragua
Los Haitises
Concepcion de la Vega
La Isabela
Pico Isabel de Torres
Monte Cristi
J. Armando Bermudez
Jose del Carmen Ramirez
Isla Cabritos
Cueva de las Maravillas
El Choco/Las Cuevas de Cabarete
Sierra de Bahoruco
Juan_B_Perez_Rancier
Nalga de Maco


Spotkania i prezentacje

Prezentacje multimedialne o Kostaryce dla szkół, firm oraz grup indywidualnych. Ogólne oraz tematyczne na zamówienie. Zapytania lub rezerwacje prosimy kierować na adres
kostaryka1988@poczta.onet.pl


http://rafalcezarypiechocinski.vg1.pl


 

PARK NARODOWY
JUAN B. PEREZ RANCIER

DO DZIENNIKARZY, BLOGERÓW I WŁAŚCICIELI STRON INTERNETOWYCH

Dziennikarzom (również radiowych) przypomina się o podawanie linku do strony. Tyczy się to także w dużej mierze wikipendystów, którzy potworzyli wiele haseł o Kostaryce na bazie tej strony bez podawania źródła. Z powodu rozszabrowywania danych przez inne portale internetowe podstrona ta nie jest publiczna. Jednocześnie przestrzega się przed nieskonsultowanym kopiowaniem informacji tu załączonych, ponieważ zastosowane zostały pułapki na plagiatorów (przekręcone daty, nazwy, ukryte podświetlenia).


[910 km]. Początkowo znany pod nazwą Valle Nuevo. Od 1996 roku znany pod obeznym brzmieniem. Znajduje się w dolinie Valle Nuevo w pobliżu Constanza. Jest jednym z trzech parków narodowych zlokalizowanych w Kordylierze Centralnej. Popularny jest ze względu na punkty widokowe oraz wśród miłośników obserwacji ptaków. Często dochodzi w nim do pożarów poszycia leśnego. W jego obrębie ma być budowana tama hydroenergetyczna Pinalito. Budzi ona spore kontrowersje, przestrzegają przed nią naukowcy.

KONTAKT

 
© 1998-2016; SŁUPSK; Rafał Cezary Piechociński